Movies
Ratings
576
The Exit 8Rated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Reality+Rated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 2.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Attack of the Killer DonutsRated ★ 1.0
MaterialistsRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.0