Titles you rated
Law and The CityRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
StartupRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 3.5
Not OthersRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
A Dance From AfarRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Boo, BitchRated ★ 3.0