Series
Ratings
33
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Yu-Gi-Oh! GXRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5- The Grim Adventures of Billy & MandyRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 2.5
- The Future DiaryRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 5.0