Titles you rated
Summer of 85Rated ★ 3.0
Raise the Red LanternRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
3670Rated ★ 3.5
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
SeashoreRated ★ 2.5
Days of Being WildRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
The Witcher: Sirens of the DeepRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5