Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.5- 창자Rated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Fellow TravelersRated ★ 3.0- K for KimbapRated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.5
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.5