Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
PinaRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Tokyo!Rated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
August RushRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
Death ProofRated ★ 5.0