Titles you rated
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0