Titles you rated
All About My WifeRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0