Titles you rated
- Cinema ParadisoRated ★ 5.0
- ZootopiaRated ★ 4.0
- F1: The MovieRated ★ 3.5
- Mickey 17Rated ★ 3.5
- HarbinRated ★ 4.0
- Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
- Inside Out 2Rated ★ 5.0
- AftersunRated ★ 5.0
- The Dark KnightRated ★ 4.0
- Gone GirlRated ★ 4.0
- MissingRated ★ 4.0
- Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
- Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
- Next FloorRated ★ 3.0
- DuneRated ★ 4.0
- Dune: Part TwoRated ★ 4.5
- Big FishRated ★ 3.5
- DittoRated ★ 4.0
- HuntRated ★ 4.0
- 12.12: THE DAYRated ★ 4.0