Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0