Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0