Titles you rated
Breaking BadRated ★ 3.0
The West WingRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 5.0- GunbusterRated ★ 4.5
SlayersRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0