Movies
Ratings
340
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 5.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Song for MarionRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0