Titles you rated
How to Die AloneRated ★ 4.0
LarvaRated ★ 5.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 5.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Yuri!!! on IceRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Restaurant to Another World Season 2Rated ★ 5.0
Perfect and CasualRated ★ 5.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Wakako zake Season 3Rated ★ 3.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.0- Tears in the AfricaRated ★ 5.0
- Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0