Movies
Ratings
163
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
DeliciousRated ★ 4.5
Mothers' InstinctRated ★ 4.0
MarionetteRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
AnomalisaRated ★ 4.5- Christmas CarolRated ★ 3.0
After My DeathRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.0
AmourRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0