Movies
Ratings
216
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5