Movies
Ratings
834
Ruby SparksRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MantisRated ★ 1.0
MaterialistsRated ★ 3.5- The First RideRated ★ 1.0
The World of LoveRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Initiation LoveRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
Pieces of a WomanRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Red SparrowRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5