Titles you rated
Dynamite KissRated ★ 1.0
Dear XRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 4.0
DearestRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
My NameRated ★ 2.0
ClickbaitRated ★ 3.0