Titles you rated
Mobile Suit GundamRated ★ 3.5- Soul EaterRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.5- Danny PhantomRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5- Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 0.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.0- Thus spoke Kishibe Rohan Season 3Rated ★ 3.0
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 3.5
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 1.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 1.5- Blue Submarine No.6Rated ★ 3.0