Series
Ratings
24- Men on a MissionRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 1.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.0