Titles you rated
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
HuntRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
AnacondaRated ★ 3.0
Mutt BoyRated ★ 1.5
HeatRated ★ 3.5