Series
Ratings
25
Emily in ParisRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
The Bold TypeRated ★ 3.5
The Bold TypeRated ★ 3.5
The Bold TypeRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Normal PeopleRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5