Titles you rated
SicarioRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5