Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
KediRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Notre Dame de ParisRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
The Running ActressRated ★ 5.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Young Detective Dee: Rise of the Sea DragonRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
National Theatre Live: HamletRated ★ 3.5
National Theatre Live: CoriolanusRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5