Series
Ratings
22
Love of NirvanaRated ★ 3.5
The Legend of ShenLiRated ★ 4.0
A Female Student Arrives at the Imperial CollegeRated ★ 3.0
One and OnlyRated ★ 3.5
The Sword and The BrocadeRated ★ 3.5
My Girlfriend is an Alien Season 1Rated ★ 3.0
RenascenceRated ★ 2.5
Medical Examiner Dr. QinRated ★ 3.5
Ode to Joy Season 1Rated ★ 3.5
Oh My GeneralRated ★ 3.5
The Story of Ming LanRated ★ 4.5
The Legend of DuguRated ★ 3.5
Lost Love in TimesRated ★ 3.0- 大军师司马懿之虎啸龙吟Rated ★ 3.5
- 大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 4.0
The Princess WeiyoungRated ★ 3.0
Eternal LoveRated ★ 4.0- Three KingdomsRated ★ 4.0
General and IRated ★ 2.5
Nirvana in FireRated ★ 4.5