Titles you rated
127 HoursRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
ElfRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 1.5
PonyoRated ★ 1.5
HopeRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0