Movies
Ratings
93
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.5- BlackRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
Big EyesRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
As OneRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0