Movies
Ratings
93
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Gintama: The Best of Gintama on Theater 2DRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
FrontlineRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.5
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 3.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Le chemin du serpentRated ★ 3.0