Titles you rated
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 3.5
The Yuzuki Family's Four SonsRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Ace of Diamond Act IIRated ★ 4.5- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 5.0
Ace of the DiamondRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0