Titles you rated
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 0.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Shin DonRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Thousand Years of LoveRated ★ 1.5- King and QueenRated ★ 5.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 2.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.0