Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
TroyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
MotherRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0