Movies
Ratings
563
ShopliftersRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Panic RoomRated ★ 1.0
First CowRated ★ 2.0
QT8: The First EightRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 2.5