Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Don't Breathe 2Rated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
A Single RiderRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 2.0
The Kissing Booth 3Rated ★ 1.0
A Better Tomorrow III: Love and Death in SaigonRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
MidnightRated ★ 1.5
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 3.5
Birdcage InnRated ★ 3.5
DumaRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Life LikeRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0