Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Girl From NowhereRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Tuca & BertieRated ★ 3.5
Dead to Me Season 2Rated ★ 5.0
Dead to MeRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
DaybreakRated ★ 3.0
Feel GoodRated ★ 2.0
On My BlockRated ★ 2.5
On My BlockRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0