Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Saw VIRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.5