Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
SennaRated ★ 5.0
Purple HeartsRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5