Series
Ratings
57- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Thirty-NineRated ★ 4.0
Ancient Love PoetryRated ★ 4.5- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Hymn of DeathRated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0