Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
My Hero Academia: World Heroes' MissionRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0