Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.5
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Mr. Queen: The Bamboo ForestRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Mr. QueenRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0