Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Lost in the StarsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
The NunRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5