Series
Ratings
19
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0