Titles you rated
The ConjuringRated ★ 5.0
Taxi 2Rated ★ 5.0
The Last ExorcismRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
[REC]²Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0