Titles you rated
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
RevenantRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 1.5
The Interest of LoveRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
BargainRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5