Titles you rated
Wind BreakerRated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Blossom in HeartRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Demon GirlRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 4.0
Yokoso Wagaya eRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0