Movies
Ratings
52
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0