Movies
Ratings
64
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5