Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.0
SignalRated ★ 3.5