Titles you rated
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 5.0