Series
Ratings
44
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Cheer Up!Rated ★ 2.5
Super Daddy YeolRated ★ 2.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5