Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0